ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАД, КОНКУРСІВ ТА МАН 2016-2017
Призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
· Булавіна Марія, учениця 10-го кл., - ІІ місце ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
Призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт
· Бахурська Ірина, учениця 10 кл, - ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, секція «Педагогіка»;
· Коломієць Олександр, учень 10 кл., - ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, секція «Зарубіжна література»;
· Томнікова Дарина, учениця 10 кл, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, секція «Журналістика».
Переможці ІІ (районному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад із навчальних предметів:
Українська мова і література
- Нечипоренко Леонід, 11 клас, ІІІ місце,
Біологія
- Маловичко Єлизавета, 8-Б клас, ІІ місце,
- Поночовна Анна, 8-А клас, ІІІ місце,
- Булавіна Марія, 10 кл., ІІ місце,
- Коломієць Олександр, 10 клас, ІІІ місце,
- Коломійчук Данііл, 10 клас, ІІІ місце,
- Лінник Ілля, 10 клас, ІІІ місце,
- Нечипоренко Леонід, 11 клас, ІІІ місце,
Математика
- Смовж Софія, 6-А клас, І місце,
- Мережко Інесса, 8-Б клас, ІІ місце,
- Малекі Ілія, 11 клас, ІІІ місце,
Педагогіка і психологія
- Малекі Ілія, 11 клас, ІІІ місце,
- Мотузко Денис, 11 клас, ІІІ місце,
ІсторіяУкраїни
- Мережко Інесса, 8-Б клас, ІІ місце,
- Жаховський Данило, 11 клас, ІІІ місце,
Зарубіжна література
- Шеремок Анастасія, 8-А клас, ІІІ місце,
- Гуменюк Валерія, 8-Б клас, ІІІ місце,
Російська мова
- Поночовна Анна, 8-А клас, ІІ місце,
- Сігорських Дмітрій, 8-А клас, ІІІ місце,
- Лінник Ілля, 10 клас, ІІІ місце,
Англійська мова
- Сафонюк Анастасія, 8-А клас, ІІІ місце,
- Маловичко Єлизавета, 8-Б клас, ІІІ місце,
- Ярошенко Ірина, 9 клас, ІІ місце,
- Лінник Ілля, 10 клас, ІІІ місце,.
- Косенко Ніка, 11 клас, ІІ місце,.
- Лікаренко Анна, 11 клас, ІІ місце,
Хімія
- Гуменюк Валерія, 8-Б клас, ІІ місце,
- Шуманчук-Честних Владислав, 9 клас, ІІ місце,
Комп’ютерна анімація
- Жилінська Тетяна, 7 клас, ІІІ місце,
Web-дизайн
- Пуклін Олексій, 9 клас, ІІІ місце,
Призери районного етапу XVIІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
- Безмаль Ірині, уч.5-А кл., за ІІ місце,
- Ткаченко Уляні, уч. 5-А кл., за ІІІ місце,
- Дзюбенко Дарії, уч. 5-Б кл., за ІІІ місце,
- Смовж Софії, уч.6-А кл., за ІІІ місце,
- Волокіті Катерині, уч.6-Б кл., за ІІ місце,
- Полімашевій Анастасії, уч.6-Б кл., за ІІІ місце,
- Компанець Ангеліні, уч.7 кл., за ІІІ місце,
- Маловичко Єлизаветі, уч.8-Б кл., за ІІ місце,
- Нечипоренку Леоніду, уч. 11 кл., за ІІІ місце,
Призери районного етапу VIІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка -
- Безмаль Ірині, уч. 5-А кл., за І місце,
- Дзюбенко Дарії, уч. 5-Б кл., за ІІІ місце,
- Полімашевій Анастасії, уч. 6-Б кл., за ІІІ місце,
Призери районного етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
- Гуменюк Валерії, уч. 8-Б кл., за І місце, секція «Загальна біологія та біологія людини»;
- Томніковій Дарині, уч.10 кл., за І місце, секція «Журналістика»;
- Коломійцю Олександру, уч. 10 кл., за І м.ісце, секція «Зарубіжна література»;
- Коломійцю Олександру, уч. 10 кл., за І місце, секція «Мікроекономіка та макроекономіка»;
- Бахурській Ірині, уч.10 кл., за ІІІ місце, секція «Педагогіка»
Отримали Сертифікати: за досягнуті результати у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»:
Золотий сертифікат
- Соколову Максиму, учневі 6-Б кл.
Срібний сертифікат:
- Колосову Іллі, учневі 6-Б кл.;
- Огороднічук Марії - 6-А;
- Ніколаєнку Віктору – 6-Б;
- Трубій Ілоні – 6-А;
- Булавіній Марії – 10 кл.;
- Калашніковій Катерині – 8-А.
Бронзовий сертифікат:
- Полімашевій Анастасії – 6-Б кл.
- Лапі Павлу – 8-А;
- Власюк Ельвірі – 8-А;
- Кандибі Роману – 8-А;
- Сафонюк Анастасії – 8-А;
- Петрухіну Якову – 8-А;
- Ярошенко Ірині– 9 кл.;
- Лучкевич Уляні – 9 кл.
Сертифікати за досягнуті результати у Всеукраїнському конкурсі з французької мови «Галлус»:
Срібний сертифікат:
- Коломійцю Олександру – 10 кл.;
- Ярмоненко Вероніці – 10 кл.
Бронзовий сертифікат:
- Бахурській Ірині – 10 кл.
Отримали Сертифікати: за досягнуті результати у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «КОЛОСОК – 2016»:
«Золотий Колосок»
- Лапі Павлу – 8-А;
- Петрухіну Якову – 8-А.
«Срібний Колосок»
З трьох предметів:
- Цимбалу В’ячеславу - 6-А кл.;
- Бикоріз Марії – 8-А;
- Калашніковій Катерині – 8- А;
- Гуменюк Валерії – 8-Б
- Марреро Анні -8-А.
З двох предметів:
- Безмаль Ірині – 5-А;
- Герасименку Ніколаю – 5-А;
- Кондратенко Аліні– 5-А;
- Костюк Анні– 5-А;
- Левицькому Михайлу– 5-А;
- Лиску Тимуру– 5-А;
- Микитюк Валентині– 5-А;
- Покидьку Семену– 5-А;
- Скурській Євгенії– 5-А;
- Ткаченко Уляні– 5-А;
- Валуйсковій Марії– 5-Б;
- Дзюбенко Дарії– 5-Б;
- Кундрат Валерії– 5-Б;
- Левченку Сергію– 5-Б;
- Прохоренко Юлії– 5-Б;
- Росстальному Герману– 5-Б;
- Танчуку Віталію– 5-Б;
- Ткаченко Марії – 5-Б;
- Франко Олені – 5-Б;
- Щербаковій Олександрі – 5-Б;
- Годовиченку Данилу - 6-А;
- Перекупко Тетяні- 6-Б;
- Волокіті Катерині- 6-Б;
- Власюк Ельвірі - 8-А;
- Зеленюку Микиті- 8-А;
- Кандибі Роману - 8-А;
- Мартинюку Віталію- 8-Б;
- Баранівському Олесю- 8-Б;
- Калачовій Олександрі– 9 кл.;
- Мельнику Ярославу – 10 кл.
З одного предмету:
- Соколовій Аліні – 5-А;
- Шипотінник Дар’ї – 5-Б;
- Цибі Марку - 6-Б;
- Петрову Олександру- 6-Б;
- Компанець Ангеліні – 7 кл.;
- Ямковій Вероніці- 7 кл.;
- Сі горських Дмітрію - 8-А;
- Веремійченку Мирославу - 8-Б;
- Гончарук Вероніці - 8-Б;
- Маловичко Єлизаветі - 8-Б;
- Мережко Інессі- 8-Б;
- Носик Діані - 8-Б;
- Скорині Катерині - 8-Б;
- Сухоросову Даніілу - 8-Б;
- Пальм Єлі Елен – 9 кл.;
- Лучкевич Уляні – 9 кл.;
- Шуманчуку-Честних Владиславу – 9 кл.;
- Булавіній Марії – 10 кл.;
- Коломійцю Олександру – 10 кл.;
- Коровченку Вільяму – 10 кл;
- Коломійчуку Даніілу – 10 кл;
- Пилипенку Данілу – 10 кл;
- Тірону Вадиму – 10 кл.;
- Томніковій Дарині – 10 кл.;
- Ярмоненко Вероніці – 10 кл.;
- Бахурській Ірині – 10 кл.;
- Клименку Микиті– 10 кл.;
- Нечипоренку Семену– 10 кл.;
- Ліннику Іллі – 10 кл.
Переможці УІІ Всеукраїнського українознавчого конкурсу «Соняшник-2017», (всеукраїнський рівень):
Дипломом І ступеня
- Томнікова Дарина – 10 кл.;
- Лінник Ілля – 10 кл
Дипломом ІІ ступеня
- Розен Олександр – 7 кл;
- Мансур Айман – 7 кл.;
- Гуменюк Валерія – 8- Б;
- Булавіна Марія – 10 кл.;
- Ярмоненко Вероніка – 10 кл..
Дипломом ІІІ ступеня
- Мережко Інесса – 8- Б;
- Бахурська Ірина – 10 кл.;
- Нечипоренко Семен – 10 кл.