/Files/images/2016/vitaemo.jpg

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Томнікову Дарину (9 клас),призера ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту учнівських робіт МАН (ІІІ місце), і її педагогічного керівника Мордюк Наталію Миколаївну!


БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

Вітаємо переможців

ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології:

Пінкевича Сергія, 8 клас, – І місце

Булавину Марію, 9 клас, - ІІ місце

Вітаємо Смовж Софію, 5-А клас, яка посіла ІІ місце у міському етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

Вітаємо переможців

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад!

Українська мова і література

1. Цимбал Анна, 7 клас, ІІІ місце, Євдоченко Л.І.

2. Стадник Ярослав, 9 клас, ІІІ місце, Терещенко Н.І.

3. Медведєв Михайло, 8 клас, ІІІ місце, Терещенко Н.І.

4. Нечипоренко Леонід, 10 клас, І місце, Терещенко Н.І

Біологія

1. Медведєв Михайло, 8 клас, ІІ місце, Мірошніченко Л.В.

2. Пінкевич Сергій, 8 клас, ІІІ місце, Мірошніченко Л.В.

3. Булавіна Марія, 9 кл., ІІ місце, Мірошніченко Л.В.

4. Коломієць Олександр, 9 клас, ІІІ місце, Мірошніченко Л.В.

5. Мельник Ярослав, 9 клас, ІІІ місце, Мірошніченко Л.В.

6. Лінник Ілля, 9 клас, І місце, Мірошніченко Л.В.

7. Нечипоренко Леонід, 10 клас, ІІІ місце, Мірошніченко Л.В.

8. Карпінська Ніколь, 10 клас, ІІІ місце, Мірошніченко Л.В.

9. Коваль Наталія, 11 клас, ІІІ місце, Коломієць О.А.

Англійська мова

1. Лінник Ілля, 9 клас, ІІІ місце, Зінченко О.І.

2. Ярмоненко Вероніка, 9 клас, ІІІ місце, Зінченко О.І.

3. Косенко Ніка, 10 клас, ІІІ місце, Зінченко О.І.

4. Хрипко Максим, 11 клас, ІІІ місце, Зінченко О.І.

5. Коваль наталія, 11 клас, ІІ місце, Зінченко О.І.

6. Байдуж Тетяна, 11 клас, ІІІ місце, Зайцева Н.В.

Математика

1. Мережко Інесса, 7-Б клас, ІІІ місце, Гайдай Л.В.

2. Медведєв Михайло, 8 клас, ІІІ місце, Джемула Л.М.

3. Стадник Ярослав, 9 клас, ІІІ місце, Гайдай Л.В.

4. Мельник Ярослав, 9 клас, ІІІ місце, Гайдай Л.В.

Зарубіжна література

1. Гуменюк Валерія, 7 клас, ІІІ місце, Черемісова О.А.

2. Козлова Анна, 8 клас, ІІІ місце, Корж Н.С.

3. Булавіна Марія, 9 клас, ІІІ місце, Корж Н.С.

4. Стадник Ярослав, 9 клас, ІІІ місце, Корж Н.С.

Російська мова

1. Городецька Катерина, 8 клас, ІІІ місце, Корж Н.С.

2. Козлова Анна, 8 клас, ІІІ місце, Корж Н.С.

3. Медведєв Михайло, 8 клас, ІІІ місце, Корж Н.С.

4. Лінник Ілля, 9 клас, ІІІ місце, Корж Н.С.

5. Булавіна Марія, 9 клас, ІІІ місце, Корж Н.С.

Педагогіка і психологія

1. Нечипоренко Леонід, 10 клас, ІІІ місце, Павленко А.П.

2. Місюк Даніель, 11 клас, ІІ місце, Павленко А.П.

Географія

1. Лінник Ілля, 9 клас, ІІІ місце, Петренко П.Г.

2. Нечипоренко Леонід, 10 клас, ІІІ місце, Петренко П.Г.

Хімія

1. Стадник Ярослав, 9 клас, І місце, Сергеєва О.О.

2. Медведєв Михайло, 8 клас, ІІ місце, Сергеєва О.О.

3. Коваль Наталія, 11 клас, ІІ місце, Сергеєва О.О.

Французька мова

1. Хрипко Максим, 11 клас, ІІІмісце, Пасічник Н.С.

Фізика

1.Стадник Ярослав, 9 клас, ІІІ місце, Іщенко О.В.

Компютерна графіка

1. Процевська Марина, 9 клас, І місце, Грищенко Н.Г.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

районного етапу науково-дослідницьких робіт МАН

1.Томнікову Дарину, 9 клас, І місце – Мордюк Н.М.

2. Хрипка Максима, 11 клас, І місце – Черемісова О.А.

ІІІ місце – Пасічник Н.С

3.Карпинську Ніколь, 10 клас, ІІІ місце – Черемісова О.А.

4.Юрченко Тетяну, 11 клас, ІІ місце – Павленко І.І.

5.Колесник Тамару, 9 клас, ІІ місце – Мірошніченко Л.В.

6.Мельніка Ярослава, 10 клас, ІІ місце – Артеменко Н.А.

7.Мотузка Дениса, 10 клас, ІІ місце – Артеменко Н.А.

8.Нечипоренка Леоніда, 11 клас, ІІ місце – Гайдай Л.В.

9.Бахурську Ірину, 9 клас, ІІ місце – Власюк В.М.

10.Коваль Наталію, 11 клас, ІІІ місце – Солодніков О.В.

ПРИЗЕРИ

XVIМіжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

1. Гридіна Ольга, 9 клас, ІІІ місце, Терещенко Н.І.

2. Нечипоренко Леонід, 10 клас, ІІІ місце, Терещенко Н.І.

ПРИЗЕРИ

VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

1. Волокіта Катерина, 5-Б клас, І місце, Євдоченко Л.І.

2. Смовж Софія, 5-А клас, ІІ місце, Євдоченко Л.І.

3. Медведєв Михайло, 8 клас, ІІІ місце, Терещенко Н.І.

4. Лінник Ілля, 9 клас, І місце, Терещенко Н.І.

Бажаємо перемог за результатами участі

у ІІІ (міському) етапі предметних олімпіад:

Стаднику Ярославу, 9 клас (хімія)

Коваль Наталії, 11 клас (хімія, англійська мова)

Бажаємо успіхів за результатами участі

у ІІ (міському) етапі конкурсу-захисту учнівських робіт МАН:

Хрипку Максиму, 11 клас (українська література)

Юрченко Тетяні, 11 клас (економіка)

Томніковій Дарині, 9 клас (журналістика)

Мельніку Ярославу, 10 клас (психологія)

Мотузку Денису, 10 клас (психологія)

Кiлькiсть переглядiв: 10