/Files/images/2020/Диплом ДОНМС Полімашева.jpg

Вітаємо!

Учениця 9-Б класу гімназії Полімашева Анастасія стала переможцем І(районного) етапу, посіла ІІ місце, а також ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН УКРАЇНИ у 2019-2020 навчальному році, посіла ІІІ місце. Секція "Журналістика". Анастасія розкрила тему нових медіа для молодіжної аудиторії, здійснила масштабні емпіричні дослідження.
Науковий керівник - Мордюк Н. М., заступник директора гімназії, отримала Подяку Київської малої академії наук, що є високим пошануванням за роботу із творчо обдарованою учнівською молоддю.
Полімашева Анастасія - наша спортивна гордість. У 2020 році виборола ІІІ місце в Чемпіонаті України з лижного спорту (слоупстайл).

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ (районний) етап, 2019-2020 н.р.

Біологія

Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце

Англійська мова

Ткаченко Марія, 8-Б клас, ІІІ місце,

Захарченко Анна, 9-Б клас, ІІІ місце

Приставська Поліна, 9-Б клас, ІІІ місце

Гуменюк Валерія, 11-Б клас, ІІІ місце

Математика

Непота Артем, 7-Б клас, ІІІ місце

Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце

Німецька мова

Тур Олександр, 9-А клас, ІІІ місце

Французька мова

Костюк Анна, 8-А клас, ІІ місце

Ткаченко Марія, 8-Б клас, ІІІ місце

Українська мова і література

Непота Артем, 7-Б клас, ІІІ місце

Захарченко Анна, 9-Б клас, ІІІ місце

Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце

Хімія

Ренкас Маргаріта, 7-Б клас, ІІ місце

Зарубіжна література

Мансур Айман, 10 клас, І місце

Сіваш Дмитро, 11-Б клас, І місце

Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІ місце

Непота Артем, 7-Б клас, ІІІ місце

Ренкас Маргаріта, 7-Б клас, ІІІ місце

Костюк Анна, 8-А клас, ІІІ місце

Географія

Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце

Фізика

Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце

Інформатика (Комп'ютерна графіка)

Власюк Ельвіра, 11-А клас, ІІ місце

ХХ Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

Щербакова Марія, 9-А клас, І місце

Моісеєнко Богдан, 5-А клас, ІІ місце

Захарченко Анна, 9-Б клас, ІІ місце

Назаренко Іван, 5-А клас, ІІІ місце

Фадєєва Олена, 8-Б клас, ІІІ місце

Костюк Анна, 8-А клас, ІІІ місце

Кундрат Валерія, 8-Б клас, ІІІ місце

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка

Моісеєнко Богдан, 5-А клас, ІІ місце

Назаренко Іван, 5-А клас, ІІ місце

Удовенко Валерія, 5-Б клас, ІІІ місце

Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце

Кiлькiсть переглядiв: 202