Правила для учнів

Правила побудовані у формі засвоєних норм, на позитивному сприйнятті, не містять заборон чи опису покарань.

Ми – у безпеці:

- Ми ознайомлені з тим, що в ліцеї існує пропускний режим і що йти зі школи та покидати її територію можна лише з дозволу куратора, який узгоджує це з нашими батьками.

- Ми вільні від будь-яких форм насильства та дискримінації: не допускаємо бійок, штовхання, вважаємо цькування, залякування, лихослів’я та знущання над людиною неприпустимими формами поведінки у гімназії та за її межами.

- Ми дотримуємося правил безпеки (пожежної, електробезпеки, безпечної поведінки під час занять, на перервах тощо), з якими нас ознайомили наші куратори та вчителі.

- Ми знаємо, що від безпечного використання навчального та спортивного обладнання залежить наше здоров'я, а, можливо, і життя; на уроки фізичної культури ми виходимо організовано в супроводі вчителя.

- Ми бережно ставимося до навчальних кабінетів, книг, меблів тощо.

- Ми чергуємо у класі, слідкуємо за поведінкою і санітарним станом приміщення під час перерв, а після уроків кожен прибирає своє робоче місце.

- Наша паркова зона – це простір для відпочинку, тому ми дбаємо про чистоту та порядок на ній, бережно ставимося до дерев, квітів, рослин, птахів.

- Ми знаємо, що школа – територія, на якій не місце для спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних – також); зброї, вибухових та інших небезпечних предметів.

Ми – ввічливі:

- Ми дотримуємося Золотого правила моральності: «Стався до інших так, як би хотів, щоб ставились до тебе» (ввічливо розмовляємо; чуємо вчителя, своїх товаришів; висловлюваємо свої погляди, не зачіпаючи гідності і почуттів інших людей; проявляємо повагу до старших, піклуємося про молодших; звертаємося один до одного та до вчителів шанобливо).

- Завжди поводимося гідно, щоб не принизити свою честь, поважаючи честь і гідність людей, які знаходяться поруч.

Ми – старанні і наполегливі у навчанні:

- Ми знаємо, що слід приходити до ліцею за 10-15 хв. до початку навчальних занять, підготувати своє робоче місце, необхідне навчальне приладдя до уроку.

- Ми знаємо, що шкільний одяг має бути стриманим, бездоганно чистим та випрасуваним, на уроках фізкультури – спортивним.

- Ми ознайомлені з розпорядком роботи Школи повного дня, розкладом уроків, розкладом консультпункту і виконуємо режимні моменти.

- Ми серйозно ставимося до навчання, старанно виконуємо домашні завдання, на уроках уважно слухаємо вчителя, піднімаємо руку, якщо хочемо висловитися або задати питання.

- Ми дотримуємося принципів академічної доброчесності: самостійно виконуємо завдання; використовуємо у навчальній діяльності лише перевірені та достовірні джерел інформації та посилаємося на них.

Пам'ятаємо, що школа - наш дім: ми живемо в нім!

Ми поважаємо цінності свого ліцею, дбаємо про його авторитет в освітньому просторі міста. району, із повагою ставимося до створених умов.

Кiлькiсть переглядiв: 58