СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ДИТСАДОК "ЛІСОВА КАЗКА"
КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ,
ГІМНАЗІЯ "АПОГЕЙ"
ПРИВАТНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ

знаходиться в Києві по вулиці Чистяківській, 22-24.


Ми з радістю повідомимо вам необхідну інформацію по буднях з 09-00 до 17-00 протягом усього навчального року за телефоном: (067)401-73-57 та електронною поштою: apogey95@ukr.net з наступних питань:
- прийом та зарахування дітей усіх вікових категорій;
- організація освітнього процесу;
- реалізація принципу наступності у закладі: дитсадок – початкова школа – гімназія.

Прийом та запис вихованців до дошкільних груп дитсадка «Лісова казка» здійснюється відповідно до кількості вільних місць та у порядку черговості їх реєстрації в електронній системі. Електронний запис дітей до дошкільних груп ШДС «Лісова казка» здійснюють особисто батьки на сайті osvita.kievcity.gov.ua.
Шановні батьки, після отримання запрошення, яке надсилається виключно самою електронною системою в залежності від дати реєстрації в ній, наявності пільг або підтвердження статусу «киянин» (рішення Київської міської Ради від 13.09.2018 за № 1369/5433), рекомендуємо, перш ніж прийняти його, спочатку зателефонувати до нашого закладу для з'ясування всіх питань щодо зарахування дитини.

Прийом документів до 1-их класів на 2021-2022 навчальний рік буде проводитися відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367 та інших нормативних документів щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2021 році.

Спроможність закладу щодо прийому учнів до 1-х класів на 2021-2022 навчальний рік – 2 (два) класи по 28 учнів у кожному.

Право на першочергове зарахування до 1-их класів згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367, мають:
- діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене (вулиця Чистяківська: 11, 11-а, 11-б, 12, 13-а, 15, 15-а, 17, 19, 26, 28; вулиця Галаганівська: 14, 16, 18; вулиця Кулібіна: 12/1, 14; провулок Кулібіна: 3);
- діти працівників закладу;
- діти, брати і сестри яких вже відвідують заклад;
- діти, які є вихованцями – випускниками дошкільного підрозділу закладу.

Перелік документів, необхідних для подачі заяв на зарахування дитини до першого класу:
1) Заява одного з батьків дитини, поданої особисто з пред’явленням оригіналу документа, що засвідчує особу заявника.
2) Копія свідоцтва про народження дитини (пред’являється оригінал).
3) Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о та довідка про щеплення.

Графік роботи комісії щодо прийому документів до 1-х класів буде складено відповідно до дати, визначеної нормативними документами.

Перед візитом до закладу щодо прийому документів до 1-их класів обов’язково зателефонуйте за номером (067)401-73-57 для попереднього запису на певний час.

Дата подачі документів не визначає першочерговості зарахування до закладу.
Якщо бажаючих для вступу буде більше, ніж місць, буде проводитися жеребкування.

Адміністрація також повідомляє, що за наявності вільних місць на новий навчальний рік буде проводитися додатковий добір учнів до других, третіх, четвертих класів.


З 1 червня 2021 року проводиться прийом документів на зарахування до очної (5 - 11 класи) та дистанційної (5 - 10 класи) форм навчання гімназії «Апогей».

Зарахування учнів проводиться шляхом конкурсного відбору. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до гімназії «Апогей», проводяться за результатами перевірки навчальних досягнень, визначених державними стандартами початкової та базової середньої освіти, функціональної готовності дитини до навчання.
Право на першочергове зарахування мають:
- випускники четвертих класів початкової школи ШДС «Лісова казка»;
- діти, які мають сестер і братів, що навчаються в ШДС «Лісова казка» або гімназії «Апогей»;
- діти працівників.

Оплата за надання освітніх послуг у гімназії «Апогей» (5-11 класи) – 5000 гривень.

Окремо, за бажанням батьків, учням надається одноразове харчування (обід по собівартості набору продуктів орієнтовно від 900 до 1100 гривень на місяць).

Перелік документів, необхідних для подачі заяв на зарахування дитини:
1) Заява одного з батьків дитини, поданої особисто з пред’явленням оригіналу документа, що засвідчує особу заявника.
2) Копія свідоцтва про народження дитини (пред’являється оригінал).
3) Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о та довідка про щеплення.
4) Оригінал документу про відповідний рівень освіти.

Перед візитом до закладу щодо прийому документів та запису на конкурсні випробування обов’язково зателефонуйте за номером (067) 401-73-57 для попереднього запису на певний час.

Кiлькiсть переглядiв: 3792