Вітаємо переможців
у 2014-2015 навчальному році!

Учні, які отримали перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах:

Таблиця результатів
Калініна Анна 11 клас Англійська мова – ІІІ місце
Біологія – ІІІ місце
Російська мова – ІІ місце
Світова література – ІІ місце
Хрипко Максим 10 класГеографія – І місце
Англійська мова – ІІІ місце
Французька мова – ІІІ місце
Коваль Наталія 10 класБіологія – ІІ місце
Біологія – І місце у міському етапі
Англійська мова– ІІ місце
Хімія – ІІІ місце
Нечипоренко Леонід 9 клас Біологія – ІІ місце
Російська мова – ІІІ місце
Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика – ІІІ місце
Бородіна Вероніка11 клас Російська мова – ІІІ місце
Біологія – ІІІ місце
Карпінська Ніколь 9 класАнглійська мова – ІІІ місце
Історія України – ІІІ місце
Стадник Ярослав 8 класХімія – ІІ місце
Українська мова – ІІІ місце
Біологія – ІІІ місце
Булавіна Марія 8 класБіологія – ІІІ місце
Географія – ІІІ місце
Поночовна Анна 6-А класКомп’ютерна графіка – І місце
Міжнародний конкурс з української мови
ім. П. Яцика – ІІІ місце
Лінник Ілля 8 клас Англійська мова – ІІІ місце
Мережко Інесса клас 6-Б Математика – ІІ місце
Поночовна Анастасія 11 клас Російська мова – ІІІ місце
Світова література – ІІ місце
Булавіна Марія 8 класГеографія – ІІІ місце
Біологія – ІІІ місце,
Біологія – І місце у міському етапі
Мєшков Владислав 10 клас Географія – І місце
Коломієць Олександр 8 клас Біологія – ІІІ місце
Коломійчук Данііл 8 клас Біологія – ІІ місце
Мельник Ярослав 8 клас Біологія – ІІІ місце
Стручек Марія 11 клас Педагогіка і психологія – ІІ місце
Боровкова Уляна 6-А клас Комп’ютерна анімація – І місце
Процевська Марина 8 класКомп’ютерна графіка – І місце

Вітаємо переможців
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

Калініна Анна, 11 клас – секція «Біологія» – І місце
(пед.керівник Мірошніченко Л.В.)
Поночовна Анастасія, 10 клас – секція «Українська література» – І місце
(пед.керівник Черемісова О.А.)
Коваль Наталія, 10 клас - секція «Літературна творчість» – ІІ місце
(пед.керівник Черемісова О.А.);
секція «Комп'ютерні науки» – ІІІ місце
(пед.керівник Грищенко Н.Г.)
Хрипко Максим, 10 клас, – секція «Географія» – ІІ місце
(пед.керівник Петренко П.Г.);
Хрипко Максим, 10 клас, – секція «Математика» – ІІІ місце
(пед.керівник Джемула Л.С.)
Бахурська Ірина, 8 клас – секція «Соціологія, правознавство» – ІІ місце
(пед.керівник Власюк В.М.)
Нечипоренко Леонід, 9 клас – секція «Математика» – ІІІ місце
(пед.керівник Гайдай Л.В.)

Вітаємо вчителів,
які підготували учнів-переможців олімпіад та МАН

Мірошніченко Л.В., вчитель біології – 9 призерів
Зінченко О.І., вчитель англійської мови – 5 призерів
Корж Н.С., вчитель російської мови – 4 призери
Петренко П.Г., вчитель географії – 4 призери
Черемісова О.А., вчитель світової літератури – 4 призери
Грищенко Н.Г., вчитель інформатики – 4 призери
Гайдай Л.В., вчитель математики – 2 призера
Сергеєва О.О., вчитель хімії – 2 призера
Терещенко Н.І., вчитель української мови – 1 призер
Ниноненко В.В., вчитель історії – 1 призер
Коломієць О.А., вчитель біології – 1 призер
Джемула Л.М., вчитель математики – 1 призер
Пасічник Н.С., вчитель французької мови – 1 призер
Павленко А.П., практичний психолог – 1 призер
Власюк В.М., заст.. директора з НМР – 1 призер

Кiлькiсть переглядiв: 35