Вітаємо переможців
у 2014-2015 навчальному році!
Учні, які отримали перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах:
Калініна Анна | 11 клас | Англійська мова – ІІІ місце Біологія – ІІІ місце Російська мова – ІІ місце Світова література – ІІ місце |
Хрипко Максим | 10 клас | Географія – І місце Англійська мова – ІІІ місце Французька мова – ІІІ місце |
Коваль Наталія | 10 клас | Біологія – ІІ місце Біологія – І місце у міському етапі Англійська мова– ІІ місце Хімія – ІІІ місце |
Нечипоренко Леонід | 9 клас | Біологія – ІІ місце Російська мова – ІІІ місце Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика – ІІІ місце |
Бородіна Вероніка | 11 клас | Російська мова – ІІІ місце Біологія – ІІІ місце |
Карпінська Ніколь | 9 клас | Англійська мова – ІІІ місце Історія України – ІІІ місце |
Стадник Ярослав | 8 клас | Хімія – ІІ місце Українська мова – ІІІ місце Біологія – ІІІ місце |
Булавіна Марія | 8 клас | Біологія – ІІІ місце Географія – ІІІ місце |
Поночовна Анна | 6-А клас | Комп’ютерна графіка – І місце Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика – ІІІ місце |
Лінник Ілля | 8 клас | Англійська мова – ІІІ місце |
Мережко Інесса клас | 6-Б | Математика – ІІ місце |
Поночовна Анастасія | 11 клас | Російська мова – ІІІ місце Світова література – ІІ місце |
Булавіна Марія | 8 клас | Географія – ІІІ місце Біологія – ІІІ місце, Біологія – І місце у міському етапі |
Мєшков Владислав | 10 клас | Географія – І місце |
Коломієць Олександр | 8 клас | Біологія – ІІІ місце |
Коломійчук Данііл | 8 клас | Біологія – ІІ місце |
Мельник Ярослав | 8 клас | Біологія – ІІІ місце |
Стручек Марія | 11 клас | Педагогіка і психологія – ІІ місце |
Боровкова Уляна | 6-А клас | Комп’ютерна анімація – І місце |
Процевська Марина | 8 клас | Комп’ютерна графіка – І місце |
Вітаємо переможців
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук
Калініна Анна, 11 клас – секція «Біологія» – І місце
(пед.керівник Мірошніченко Л.В.)
Поночовна Анастасія, 10 клас – секція «Українська література» – І місце
(пед.керівник Черемісова О.А.)
Коваль Наталія, 10 клас - секція «Літературна творчість» – ІІ місце
(пед.керівник Черемісова О.А.);
секція «Комп'ютерні науки» – ІІІ місце
(пед.керівник Грищенко Н.Г.)
Хрипко Максим, 10 клас, – секція «Географія» – ІІ місце
(пед.керівник Петренко П.Г.);
Хрипко Максим, 10 клас, – секція «Математика» – ІІІ місце
(пед.керівник Джемула Л.С.)
Бахурська Ірина, 8 клас – секція «Соціологія, правознавство» – ІІ місце
(пед.керівник Власюк В.М.)
Нечипоренко Леонід, 9 клас – секція «Математика» – ІІІ місце
(пед.керівник Гайдай Л.В.)