ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

У нас зростає потужний потенціал творчої та обдарованої молоді: за результатами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів гімназисти вибороли 34 призових місця, 1 - за результатами Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт МАН, 7 призових місць - за результатами XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, 3 - за результатами IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

Ось вона - наша зіркова команда:

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ:

Українська моваі література

1. Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІІ місце

2. Кундрат Валерія, 7-Б клас, ІІІ місце

3. Дзюбенко Дарія, 7-Б клас, ІІІ місце

Англійська мова

1. Юрченко Марія, 8-А клас, ІІІ місце

2. Мамакос Лукас. 8-Б клас, ІІ місце

3. Приставська Поліна, 8-Б клас, ІІІ місце

4.Сафонюк Анастасія, 10-А клас, ІІІ місце

5. Гуменюк Валерія, 10-Б клас, ІІ місце

6. Мартинюк Віталій, 10-Б клас, ІІІ місце

7. Ярошенко Ірина, 11 клас, ІІ місце

Німецька мова

1. Тур Олександр, 8-А клас, ІІІ місце

2. Ярошенко Ірина, 11 клас, ІІІ місце

Математика

1. Непота Артем, 6-Б клас, ІІ місце

2. Ткаченко Марія, 7-Б клас, ІІІ місце

Біологія

1.Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІІ місце

2. Цимбал В’ячеслав, 8-А клас, ІІІ місце

3. Маловичко Єлизавета, 10-Б клас, ІІІ місце

4. Гуменюк Валерія, 10-б клас, ІІІ місце

Історія України

1. Маловичко Єлизавета, 10-Б клас, ІІІ місце

Хімія

1. Ткаченко Марія, 7-Б клас, ІІІ місце

2. Щербакова Марія, 8-А клас, ІІІ місце

3. Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІІ місце

4. Гуменюк Валерія, 10-Б клас, ІІ місце

Географія

1. Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІ місце

2. Гуменюк Валерія, 10-Б клас, ІІІ місце

3. Мережко Інесса, 10-Б клас, ІІІ місце

Фізика

Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІІ місце,

Зарубіжна література

1. Фадєєва Олена, 8-Б клас, ІІІ місце

2. Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІ місце

3. Маловичко Єлизавета, 10-Б клас, ІІ місце

4. Сіваш Дмитро, 10-Б клас, ІІ місце

5. Ярошенко Ірина, 11 клас, ІІ місце

Компютерна анімація

1. Жилінська Тетяна, 9 клас, І місце

Компютерна графіка

1. Ярошенко Ірина, 11 клас, ІІ місце

Всеукраїнський конкурс учнівських робіт МАН (секція «Педагогіка»)

1. Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІІ місце

XIX Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

1. Зборовський Михайло, 6-Б клас, ІІІ місце

2. Непота Артем, 6-Б клас, ІІІ місце

3. Дзюбенко Дарія, 7-Б клас, ІІІ місце

4. Кундрат Валерія, 7-Б клас, ІІІ місце

5. Костюк Анна, 7-А клас, ІІІ місце

6. Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІІ місце

7. Сафонюк Анастасія, 10-А клас, ІІІ місце

IX Міжнародниймовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

1.Безмаль Ірина, 7-А клас, ІІІ місце

2. Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІІ місце

3. Захарченко Анна, 8-Б клас, ІІІ місце

На олімпіадах, конкурсах уся увага, як правило, зосереджена на учнях. Про вчителів згадується менше, хоча кого, як не їх, слід вважати співавторами успіху. Додаткові заняття, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – вся ця непомітна, але така нелегка робота лежить на плечах педагогів. Дякуємо вам,наші шановні колеги:

Черемісова О.А.

Учитель укр. мови і літер., підготувала призерівІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури: Кундрат Валерія, 7-Б клас, ІІІ місце, Дзюбенко Дарія, 7-Б клас, ІІІ місце;

призерів районного етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика: Кундрат Валерія, 7-Б клас, ІІІ місце, Дзюбенко Дарія, 7-Б клас, Костюк Анна, 7-А клас, - ІІІ місце;

призерів районного етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка: Кундрат Валерія, 7-Б клас, ІІІ місце, Дзюбенко Дарія, 7-Б клас, - ІІІ місце, Безмаль Ірина, 7-А клас, ІІІ місце.

Євдоченко Л.І.

Учитель укр.мови та літ., підготувала призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури Полімашеву Анастасію, 8-Б клас, ІІІ місце;

призерів районного етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика: Полімашева Анастасія, 8-Б клас, - ІІІ місце, Сафонюк Анастасія, 10-А клас, - ІІІ місце,

призерів районного етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка: Полімашева Анастасія, 8-Б клас, - ІІІ місце, Захарченко Анна, 8-Б клас, ІІІ місце

Корж Н.С.

Учитель заруб. літер., підготувала призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури:

Сіваш Дмитро, 10-Б клас, ІІ місце

Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІ місце

Ярошенко Ірина, 11 клас, ІІ місце

Маловичко Єлизавета, 10-Б клас, ІІ місце,

Фадєєва Олена, 8-Б клас, ІІІ місце

Сергеєва О.О.

Учитель хімії, підготувала призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії:

Гуменюк Валерія, 10-Б клас, ІІ місце

Ткаченко Марія, 7-Б клас, ІІІ місце

Щербакова Марія, 8-А клас, ІІІ місце

Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІІ місце

Грищенко Н.Г.

Учитель інформатики

підготувала переможця та призераІІ етапу Всеукраїнських олімпіад:

Жилінська Тетяна, 9 клас, І місце (комп’ютерна анімація)

Ярошенко Ірина, 11 клас, ІІ місце (комп’ютерна графіка)

Ковальов О.П.

Учитель географії, підготував призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії:

Полімашева Анастасія, 8-Б клас, ІІ місце

Гуменюк Валерія, 10-Б клас, ІІІ місце

Мережко Інесса, 10-Б клас, ІІІ місце

Зінченко О.І.

Учитель англ. мови , підготував призерівІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з англійської мови:

Ярошенко Ірина, 11 клас, ІІ місце

Сафонюк Анастасія, 10-А клас, ІІІ місце

Томнікова В.К.

Учитель англ. мови, підготувала призерівІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з англійської мови:

Мамакос Лукас, 8-Б клас, ІІ місце

Юрченко Марія, 8-А клас, ІІІ місце

Сіднєва М.П.

Учитель англ. мови, підготувала призерівІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови:

Гуменюк Валерія, 10-Б клас, ІІ місце

Мартинюк Віталій, 10-Б клас, ІІІ місце

Пушкарьов Є.О.

Учитель нім. мови, підготував призерівІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з німецької мови:

Тур Олександр, 8-А клас, ІІІ місце

Ярошенко Ірина, 11 клас, ІІІ місце

Глобіна Н.О.

Учитель англ. мови , підготувала призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови Приставську Поліну, 8-Б клас, ІІІ місце

Карпенко О.С.

Учитель історії , підготувала призера ІІ етапуВсеукраїнської олімпіади з історії Маловичко Єлизавету, 10-Б клас, ІІІ місце

Гайдай Л.В.

Учитель математики, підготувала призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Непоту Артема, 6-Б клас, ІІ місце

Срібна Т.В.

Учитель математики, підготувала призера ІІ етапуВсеукраїнської олімпіади з математики Ткаченко Марію, 7-Б клас, ІІІ місце

Романенко Л.Д.

Учитель фізики, підготувала призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Полімашеву Анастасію, 8-Б клас, ІІІ місце

Власюк В.М.

Заступник директораз науково-методичної роботи , підготувала призера районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт МАН (секція «Педагогіка») Полімашеву Анастасію, 8-Б клас, ІІІ місце.

Терещенко Н.І.

Учитель укр.мови та літ. підготувала призерівXIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика:

Зборовський Михайло, 6-Б клас, ІІІ місце

Непота Артем, 6-Б клас, ІІІ місце

Кiлькiсть переглядiв: 297