ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАД, КОНКУРСІВ ТА МАН 2016-2017

Призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

· Булавіна Марія, учениця 10-го кл., - ІІ місце ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт

· Бахурська Ірина, учениця 10 кл, - ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, секція «Педагогіка»;

· Коломієць Олександр, учень 10 кл., - ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, секція «Зарубіжна література»;

· Томнікова Дарина, учениця 10 кл, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, секція «Журналістика».

Переможці ІІ (районному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад із навчальних предметів:

Українська мова і література

- Нечипоренко Леонід, 11 клас, ІІІ місце,

Біологія

- Маловичко Єлизавета, 8-Б клас, ІІ місце,

- Поночовна Анна, 8-А клас, ІІІ місце,

- Булавіна Марія, 10 кл., ІІ місце,

- Коломієць Олександр, 10 клас, ІІІ місце,

- Коломійчук Данііл, 10 клас, ІІІ місце,

- Лінник Ілля, 10 клас, ІІІ місце,

- Нечипоренко Леонід, 11 клас, ІІІ місце,

Математика

- Смовж Софія, 6-А клас, І місце,

- Мережко Інесса, 8-Б клас, ІІ місце,

- Малекі Ілія, 11 клас, ІІІ місце,

Педагогіка і психологія

- Малекі Ілія, 11 клас, ІІІ місце,

- Мотузко Денис, 11 клас, ІІІ місце,

ІсторіяУкраїни

- Мережко Інесса, 8-Б клас, ІІ місце,

- Жаховський Данило, 11 клас, ІІІ місце,

Зарубіжна література

- Шеремок Анастасія, 8-А клас, ІІІ місце,

- Гуменюк Валерія, 8-Б клас, ІІІ місце,

Російська мова

- Поночовна Анна, 8-А клас, ІІ місце,

- Сігорських Дмітрій, 8-А клас, ІІІ місце,

- Лінник Ілля, 10 клас, ІІІ місце,

Англійська мова

- Сафонюк Анастасія, 8-А клас, ІІІ місце,

- Маловичко Єлизавета, 8-Б клас, ІІІ місце,

- Ярошенко Ірина, 9 клас, ІІ місце,

- Лінник Ілля, 10 клас, ІІІ місце,.

- Косенко Ніка, 11 клас, ІІ місце,.

- Лікаренко Анна, 11 клас, ІІ місце,

Хімія

- Гуменюк Валерія, 8-Б клас, ІІ місце,

- Шуманчук-Честних Владислав, 9 клас, ІІ місце,

Комп’ютерна анімація

- Жилінська Тетяна, 7 клас, ІІІ місце,

Web-дизайн

- Пуклін Олексій, 9 клас, ІІІ місце,

Призери районного етапу XVIІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

- Безмаль Ірині, уч.5-А кл., за ІІ місце,

- Ткаченко Уляні, уч. 5-А кл., за ІІІ місце,

- Дзюбенко Дарії, уч. 5-Б кл., за ІІІ місце,

- Смовж Софії, уч.6-А кл., за ІІІ місце,

- Волокіті Катерині, уч.6-Б кл., за ІІ місце,

- Полімашевій Анастасії, уч.6-Б кл., за ІІІ місце,

- Компанець Ангеліні, уч.7 кл., за ІІІ місце,

- Маловичко Єлизаветі, уч.8-Б кл., за ІІ місце,

- Нечипоренку Леоніду, уч. 11 кл., за ІІІ місце,

Призери районного етапу VIІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка -

- Безмаль Ірині, уч. 5-А кл., за І місце,

- Дзюбенко Дарії, уч. 5-Б кл., за ІІІ місце,

- Полімашевій Анастасії, уч. 6-Б кл., за ІІІ місце,

Призери районного етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

- Гуменюк Валерії, уч. 8-Б кл., за І місце, секція «Загальна біологія та біологія людини»;

- Томніковій Дарині, уч.10 кл., за І місце, секція «Журналістика»;

- Коломійцю Олександру, уч. 10 кл., за І м.ісце, секція «Зарубіжна література»;

- Коломійцю Олександру, уч. 10 кл., за І місце, секція «Мікроекономіка та макроекономіка»;

- Бахурській Ірині, уч.10 кл., за ІІІ місце, секція «Педагогіка»

Отримали Сертифікати: за досягнуті результати у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»:

Золотий сертифікат

- Соколову Максиму, учневі 6-Б кл.

Срібний сертифікат:

- Колосову Іллі, учневі 6-Б кл.;

- Огороднічук Марії - 6-А;

- Ніколаєнку Віктору – 6-Б;

- Трубій Ілоні – 6-А;

- Булавіній Марії – 10 кл.;

- Калашніковій Катерині – 8-А.

Бронзовий сертифікат:

- Полімашевій Анастасії – 6-Б кл.

- Лапі Павлу – 8-А;

- Власюк Ельвірі – 8-А;

- Кандибі Роману – 8-А;

- Сафонюк Анастасії – 8-А;

- Петрухіну Якову – 8-А;

- Ярошенко Ірині– 9 кл.;

- Лучкевич Уляні – 9 кл.

Сертифікати за досягнуті результати у Всеукраїнському конкурсі з французької мови «Галлус»:

Срібний сертифікат:

- Коломійцю Олександру – 10 кл.;

- Ярмоненко Вероніці – 10 кл.

Бронзовий сертифікат:

- Бахурській Ірині – 10 кл.

Отримали Сертифікати: за досягнуті результати у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «КОЛОСОК – 2016»:

«Золотий Колосок»

- Лапі Павлу – 8-А;

- Петрухіну Якову – 8-А.

«Срібний Колосок»

З трьох предметів:

- Цимбалу В’ячеславу - 6-А кл.;

- Бикоріз Марії – 8-А;

- Калашніковій Катерині – 8- А;

- Гуменюк Валерії – 8-Б

- Марреро Анні -8-А.

З двох предметів:

- Безмаль Ірині – 5-А;

- Герасименку Ніколаю – 5-А;

- Кондратенко Аліні– 5-А;

- Костюк Анні– 5-А;

- Левицькому Михайлу– 5-А;

- Лиску Тимуру– 5-А;

- Микитюк Валентині– 5-А;

- Покидьку Семену– 5-А;

- Скурській Євгенії– 5-А;

- Ткаченко Уляні– 5-А;

- Валуйсковій Марії– 5-Б;

- Дзюбенко Дарії– 5-Б;

- Кундрат Валерії– 5-Б;

- Левченку Сергію– 5-Б;

- Прохоренко Юлії– 5-Б;

- Росстальному Герману– 5-Б;

- Танчуку Віталію– 5-Б;

- Ткаченко Марії – 5-Б;

- Франко Олені – 5-Б;

- Щербаковій Олександрі – 5-Б;

- Годовиченку Данилу - 6-А;

- Перекупко Тетяні- 6-Б;

- Волокіті Катерині- 6-Б;

- Власюк Ельвірі - 8-А;

- Зеленюку Микиті- 8-А;

- Кандибі Роману - 8-А;

- Мартинюку Віталію- 8-Б;

- Баранівському Олесю- 8-Б;

- Калачовій Олександрі– 9 кл.;

- Мельнику Ярославу – 10 кл.

З одного предмету:

- Соколовій Аліні – 5-А;

- Шипотінник Дар’ї – 5-Б;

- Цибі Марку - 6-Б;

- Петрову Олександру- 6-Б;

- Компанець Ангеліні – 7 кл.;

- Ямковій Вероніці- 7 кл.;

- Сі горських Дмітрію - 8-А;

- Веремійченку Мирославу - 8-Б;

- Гончарук Вероніці - 8-Б;

- Маловичко Єлизаветі - 8-Б;

- Мережко Інессі- 8-Б;

- Носик Діані - 8-Б;

- Скорині Катерині - 8-Б;

- Сухоросову Даніілу - 8-Б;

- Пальм Єлі Елен – 9 кл.;

- Лучкевич Уляні – 9 кл.;

- Шуманчуку-Честних Владиславу – 9 кл.;

- Булавіній Марії – 10 кл.;

- Коломійцю Олександру – 10 кл.;

- Коровченку Вільяму – 10 кл;

- Коломійчуку Даніілу – 10 кл;

- Пилипенку Данілу – 10 кл;

- Тірону Вадиму – 10 кл.;

- Томніковій Дарині – 10 кл.;

- Ярмоненко Вероніці – 10 кл.;

- Бахурській Ірині – 10 кл.;

- Клименку Микиті– 10 кл.;

- Нечипоренку Семену– 10 кл.;

- Ліннику Іллі – 10 кл.

Переможці УІІ Всеукраїнського українознавчого конкурсу «Соняшник-2017», (всеукраїнський рівень):

Дипломом І ступеня

- Томнікова Дарина – 10 кл.;

- Лінник Ілля – 10 кл

Дипломом ІІ ступеня

- Розен Олександр – 7 кл;

- Мансур Айман – 7 кл.;

- Гуменюк Валерія – 8- Б;

- Булавіна Марія – 10 кл.;

- Ярмоненко Вероніка – 10 кл..

Дипломом ІІІ ступеня

- Мережко Інесса – 8- Б;

- Бахурська Ірина – 10 кл.;

- Нечипоренко Семен – 10 кл.

Кiлькiсть переглядiв: 309