Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із навчальних предметів:
Географія
1. Гуменюк Валерія, 9-Б клас, ІІ місце
2. Мережко Інесса, 9-Б клас, ІІІ місце
3. Нечипоренко Семен, 11 клас, ІІІ місце
Зарубіжна література
1. Полімашева Анастасія, 7-Б клас, ІІІ місце
2. Ярошенко Ірина, 10 клас, І місце
Французька мова
1. Маловичко Єлизавета, 9-Б клас, ІІ місце
2. Сігорських Дмітрій, 9-А клас, ІІІ місце
Педагогіка і психологія
1. Новак Анастасія, 10 клас, ІІІ місце
2. Коломійчук Данііл, 11 клас, ІІІ місце
Математика
1. Смовж Софія, 7-А клас, ІІ місце
2. Полімашева Анастасія, 7-Б клас, ІІІ місце
3. Маловичко Єлизавета, 9-Б клас, ІІІ місце
4. Мельник Ярослав, 11 клас, ІІІ місце
Історія
1. Лінник Ілля, 11 клас, ІІІ місце
2. Коломійчук Данііл, 11 клас, ІІІ місце
Біологія
1. Гуменюк Валерія, 9-Б клас, ІІІ місце
2. Нечипоренко Семен, 11 клас, ІІІ місце
3. Булавіна Марія, 11 клас, ІІІ місце
4. Мельник Ярослав, 11 клас, ІІІ місце
Англійська мова
1. Маловичко Єлизавета, 9-Б клас, ІІ місце
2. Сігорських Дмітрій, 9-А клас, ІІ місце
3. Гуменюк Валерія, 9-Б клас, ІІ місце
4. Сафонюк Анастасія, 9-А клас, ІІІ місце
5. Лінник Ілля, 11 клас, ІІІ місце
Російська мова і література
1. Поночовна Анна, 9-А клас, ІІ місце
Хімія
1. Смовж Софія, 7-А клас, І місце
2. Мережко Інеса, 9-Б клас, ІІ місце
3. Цимбал В’ячеслав, 7-А клас, ІІІ місце
4. Гуменюк Валерія, 9-Б клас, ІІІ місце
Комп’ютерна анімація
1. Жилінська Тетяна, 8 клас, І місце
Комп’ютерна графіка
1. Жилінська Тетяна, 8 клас, І місце
Веб-дизайн
1. Кандиба Роман, 9-А клас, ІІІ місце
Переможці та призери І (районного) етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН
1. Сігорських Дмітрій, 9-А клас, І місце, секція «Зарубіжна література»
2. Поночовна Анна, 9-А клас, ІІІ місце, секція «Зарубіжна література
Призери VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка (районний етап)
1. Костюк Анна, 6-А клас, ІІІ місце
2. Сєврук Олександра, 5-А клас, ІІІ місце
3. Зборовський Михайло, 5-Б клас, ІІІ місце
4. Ренкас Маргаріта, 5-Б клас, ІІ місце
5. Смовж Софія, 7-А клас, ІІІ місце
Призери ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (районний етап)
1. Чернецов Тимофій, 5-А клас, ІІІ місце
2. Полімашева Анастасія, 7-Б клас, ІІІ місце
3. Захарченко Анна, 7-Б клас, ІІІ місце