ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ УЧНІВ
ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ШДС "ЛІСОВА КАЗКА"

/Files/images/karan2020/distance_learning_banner.jpg

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ НА ЧАС КАРАНТИНУ

2020-2021 навчальний рік

До уваги учнів та батьків!

УВАГА!!!

Згідно Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 34 від 14 квітня 2021 року навчання у початковій школі буде продовжуватися у дистанційному режимі по 30 квітня 2021 року.

УВАГА!!!

На виконання п. 1.1, 1.2 Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 29 від 1 квітня 2021 року, наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 53 від 01.04.2021 «Про внесення змін до наказу № 47 від 19.03.2021 «Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації на території міста Києва, навчання у початковій школі буде здійснюватися у дистанційному режимі з 5 по 16 квітня 2021 року.

Взаємодія учнів, вчителів та батьків

Взаємодія учнів, вчителів та батьків буде здійснюватись на платформі Human та з використанням сервісу онлайн-конференцій Zoom.

На даний період педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять, час та послідовність проведення уроків, щодня сповіщаючи батьків дітей про час проведення на наступний день у системі HUMAN та, за необхідності, дублюючи такі повідомлення у батьківських групах месенджера Вайбер. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовувати в синхронному режимі (решта навчального часу організовувати в асинхронному режимі).

Вам потрібно зареєструвати свою дитину на платформі Human та встановити Клієнт Zoom для конференцій.

Інструкція щодо реєстрації та роботи на платформі Human, де буде розміщено ваш віртуальний клас, електронний розклад уроків та відбуватиметься комунікація з учителями доступна за посиланням:

https://youtu.be/1HHRev5e_34

Код приєднання кожен отримає у приватні повідомлення.

Як встановити Клієнт Zoom на комп'ютері дивіться тут:

https://youtu.be/gwm7E6UzNtQ

При виникненні запитань та пропозицій щодо навчання учнів під час карантину звертайтеся за телефоном: (067)401-73-57 та електронною поштою: apogey95@ukr.net.

УВАГА!!!

Враховуючи попередження від 09.02.2021 про небезпечні метеорологічні явища в Україні № 7/1/1 Українського гідрометеорологічного центру та з метою мінімізації наслідків ускладнення погодних умов у період з 11 до 12 лютого 2021 року, навчання у початковій школі буде здійснюватися у дистанційному форматі з 11 по 12 лютого 2021 року.

УВАГА!!!

У зв’язку з оголошенням локдауну з 8 по 24 січня 2021 року, навчання у початковій школі буде здійснюватися у дистанційному форматі з 11 по 24 січня 2021 року.


Google-календар подій

Для того, щоб усі знайшли для себе заняття до душі, Департамент освіти і науки розробив Google-календар подій з сотнею digital-івентів. Тут усі учасники освітнього процесу знайдуть для себе поради на різноманітну тематику: як впоратися із тривогою та стресом під час пандемії, майстер-клас з візуалізації інформації, ораторська майстерність, як розпізнати і захиститися від булінгу, психологічний комфорт у родині та сотню інших. На воркшопи, майстер-класи, семінари, концерти та тренінги учасники збиратимуться у віртуальних ZOOM - та Google-кімнатах.

Перейти до Google-календаря - http://bit.ly/3rAnjlQ

Пам'ятаймо про дотримання карантинних обмежень! Здоров'я - понад усе! Бережіть себе! Бажаємо усім казкових, а головне безпечних канікул!


2019-2020 навчальний рік

До уваги учнів та батьків!

Онлайн-навчання учнів початкової школи (розпорядок дня, розклад уроків, форму подачі навчального матеріалу і т.п.) організовано через групи класів месенджеру Viber.

На допомогу онлайн-навчанню

/Files/images/2020/rozkladMON.jpg

У вівторок, 28 квітня, “Всеукраїнська школа онлайн” розпочинає трансляцію уроків для дітей 1-4 класів.

Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. Кожен урок триватиме близько 15 хвилин.

Транслюватимуться на YouTube МОН: youtube.com/c/MONUKRAINE

Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, підключення до інтернету, підтримки дорослих, вчитися дистанційно.

Окрім YouTube МОН, заняття можна буде переглянути також на телеканалах:
1 клас – Піксель
2 клас – UA:Перший
3 клас – UA:Культура
4 клас – ПлюсПлюс

Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

Відеоуроки для 2 класу НУШ

Онлайн на YouTube каналі: https://www.youtube.com/channel/UC5p5EUYMbIzj5_IAcPP2EIg/featured

Відеоуроки для учнів 3-х та 4-х класів на 11 канал

Трансляція уроків здійснюється у будні дні о 10.30, повторення о 16.50.

/Files/images/2020/Розклад відеоуроків 3-4 класи.jpg

Також онлайн на YouTube каналі: https://www.youtube.com/user/novosti11

Відеоуроки для учнів 3-5-х класів на телеканалі Дніпро TV

/Files/images/2020/Розклад відеоуроків 3-5 класи.jpg

Онлайн на YouTube каналі: https://www.youtube.com/playlist?list=PLwoQuBQSt2iu_Pt8E8NhBG4sdn0tqbaEd

Безкоштовний доступ проєкту «Розумники» (Smart Kids) (1-4 класи)

У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Розумники» (Smart Kids) для всіх шкіл України відкрито безкоштовний доступ до 50 електронних освітніх ресурсів для 1–4 класів з української мови та математики.

http://edugames.rozumniki.ua/subscribe/

Віртуальна школа РАНОК

https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/

Кiлькiсть переглядiв: 437