/Files/images/baner1.jpg

Наш сайт презентує Приватний заклад освіти "Ліцей "Апогей" з поглибленим вивченням іноземних мов.

Історія нашого закладу:

У 1992 році в місті Києві зареєстрована спеціалізована школа-дитсадок «Лісова казка» з поглибленим вивченням іноземних мов, а на її базі відкрито гімназію «Апогей», що надало можливість створити освітньо-виховний комплекс (округ) та розпочати процес реалізації однієї з освітніх технологій: особистісно-орієнтованої безперервної системи навчання та виховання дітей з трирічного віку і до випуску з 11-го класу гімназії.

Рішенням засновника (власника) №01/21 від 5 серпня 2021 року змінено тип на найменування ЗАКЛАДУ ОСВІТИ на Приватний заклад освіти "Ліцей "АПОГЕЙ" м. Києва.

/Files/images/2015r/gazeta/DSC00007.jpg /Files/images/2015r/gazeta/P1000717.JPG

Навчально-виховний процес побудований таким чином, що надає можливість дітям, які перебувають в закладі протягом повного дня, після розумової праці зняти фізичне й емоційне напруження шляхом занять у виховних центрах за інтересами, спортивних секціях, а також прогулянок на свіжому повітрі: заклад займає територію близько трьох гектарів у прекрасній парковій зоні, має літній відкритий плескальний басейн.

/Files/images/2015r/stend/DSC00059.jpg /Files/images/2015r/stend/DSC00001.JPG

Якщо при закінченні школи з її стін виходить людина уміла, працьовита, творча, неординарна, непересічна особистість, що знайшла себе у житті, тоді школа виконала свою місію та соціальне замовлення, вибрала правильний шлях до майбутнього!

Немає такої професії, в якій людина не змогла б досягти свого АПОГЕЮ, піднявшись на вершину майстерності.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.