ШАНОВНІ БАТЬКИ ВИХОВАНЦІВ ДИТСАДКА, УЧНІВ ШКОЛИ "ЛІСОВА КАЗКА" та ГІМНАЗІЇ “АПОГЕЙ”

ШАНОВНІ БАТЬКИ ВИХОВАНЦІВ ДИТСАДКА, УЧНІВ ШКОЛИ "ЛІСОВА КАЗКА" та ГІМНАЗІЇ “АПОГЕЙ”

Адміністрація освітньо-виховного комплексу повідомляє, що в зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації в місті, згідно листа ДОНМС та наказу Святошинського РУОМС, з метою недопущення виникнення та розповсюдження грипу та гострих респіраторних інфекцій у закладі створені безпечні умови для виховання та навчання дітей, посилений контроль за виконанням вимог санітарного законодавства, вжито всіх необхідних санітарно-протиепідемічних заходів та здійснюється щоденний моніторинг відвідування дітьми закладу.

Батьки! Уважно стежте за самопочуттям ваших дітей, при перших ознаках захворювання звертайтесь до лікарів!

Хворі діти – нежить, кашель, температура – до закладу ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!

Адміністрація освітньо-виховного комплексу повідомляє також, що у зв'язку з вищевикладеним доступ батьків та інших осіб до приміщень комплексу обмежено.

Адміністрація

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ НАУКИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Лист

Керівникам навчальних закладів

Про недопущення виникнення та

розповсюдження грипу та вірусних

захворювань в навчальних закладах міста

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві від 05.12.2016 № 9016 спостерігається стрімке, на 22,3%, підвищення захворюваності на грип та ГРВІ серед дитячого населення. Найбільше зростання захворюваності зафіксовано серед школярів і становить 29,3% від загальної кількості захворілих киян.

За результатами щоденного моніторингу стану відсутності дітей в навчальних закладах міста, який здійснюється Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управліннями освіти районних в місті Києві державних адміністрацій, в загальноосвітніх навчальних закладах міста відсутність учнів коливається від 17 до 25 %, а в дошкільних навчальних закладах від 34 до 46%.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження грипу та вірусних захворювань у дитячих колективах та створення безпечних умов виховання та навчання дітей, звертаємо увагу на посилення контролю за неухильним виконанням вимог санітарного законодавства під час навчально-виховного процесу, вжиття всіх необхідних санітарно-протиепідемічних заходів та здійснення щоденного моніторингу відвідування дітьми навчальних закладів.

Згідно п.5 р. ІV Порядку організації та проведення санітарно-епідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширення грипу та гострих респіраторних інфекцій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 06.11.2015 № 732, місцеві органи виконавчої влади приймають рішення про призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20% від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та ГРВІ.

Враховуючи, що навчальні заклади знаходяться в оперативному управлінні районних в місті Києві державних адміністрацій, у разі перевищення нормативних показників захворюваності серед учнів на грип та ГРВІ приймати рішення про призупинення навчально-виховного процесу до покращення епідеміологічної ситуації по кожному конкретному загальноосвітньому навчальному закладі покладається на адміністрацію навчального закладу та інформувати Департамент освіти і науки, молоді та спорту про вжиті заходи.

Директор Департаменту О. Фіданян

У разі прийняття відповідного рішення негайно письмово повідомляти управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА з метою підготовки відповідного наказу.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У М КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НАКАЗ

№ 368 від 05.12.2016

Про організацію та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій у загальноосвітніх навчальних закладах Святошинського району

Відповідно до статей 6, 11, 16 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", з метою підвищення ефективності заходів щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями серед учасників навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах Святошинського району

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

1.1. Посилити контроль за проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах району.

1.2. Організувати просвітницьку роботу з учасниками навчально-виховного процесу щодо неухильного виконання протиепідемічних та профілактичних заходів.

1.3. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог щодо утримання приміщень загальноосвітніх навчальних закладів.

1.4. Посилити контроль за дотриманням норм особистої гігієни учасниками навчально-виховного процесу.

1.5. Здійснювати щоденний моніторинг за дотриманням температурного, повітряного режимів у закладі.

1.6. Посилити контроль за дотриманням режимів дня, питного режиму, проведення занять із фізичної культури, оптимального співвідношення навантаження на учнів упродовж дня та тижня.

1.7. Інформувати щоденно управління освіти, молоді та спорту про кількість присутніх дітей та кількість відсутніх дітей з причин захворювання на грип, інші респіраторні захворювання.

1.8. Забезпечити умови для ізоляції дітей уразі виявлення ознак інфекційної хвороб та інформувати заклади охорони здоров’я.

1.9. Забезпечити наявність достатньої кількості медичних термометрів, дезінфікуючих засобів тощо.

1.10. Обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших видовищних заходів (відвідування музеїв, виставок тощо).

1.11. Обмежити доступ сторонніх осіб до навчальних закладів під час ускладнення епідемічної ситуації.

2. Головному спеціалісту Бобир В. Г.

2.1. Узагальнювати та аналізувати щоденно інформацію про кількість учнів відсутніх з причин захворювання на інфекційні хвороби.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту Бобир В.Г.

В. о. начальника І. Коваленко

Кiлькiсть переглядiв: 121