Вітаємо переможців районних олімпіад

Переможці районних олімпіад 2014-2015 н.р.
Районний конкурс ім. П. Яцика з української мови серед учнів 3-х класів
Рудяк Єлізавета Іванівна (3-А, ІІІ місце)

Переможці районних олімпіад 2013-2014 н.р.
Районна олімпіада з інформатики серед учнів 4-х класів
Завалідров Захар Сергійович (4-А, ІІІ місце)
Патрабой Назарій Олександрович (4-Б, І місце)

Переможці районних олімпіад 2012-2013 н.р.
Районний конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка серед учнів 4-х класів
Калашніков Давід Костянтинович (4-А, ІІІ місце)
Районна олімпіада з інформатики серед учнів 4-х класів
Поночовна Анна Олександрівна (4-А, ІІІ місце)
Герасименко Ілля Романович (4-Б, ІІ місце)

Переможці районних олімпіад 2011-2012 н.р.
Районна олімпіада з математики серед учнів 4-х класів
Медведєв Михайло Євгенович (4-Б, ІІ місце)
Районна олімпіада з інформатики серед учнів 4-х класів
Медведєв Михайло Євгенович (4-Б, ІІІ місце)
Тітов Генріх Володимирович (4-Б, ІІ місце)

Переможці районних олімпіад 2010-2011 н.р.
Районна олімпіада «Юний лінгвіст» з англійської мови серед учнів 4-х класів
Савченко Андрій Станіславович (4-А, ІІ місце)
Районний конкурс ім. П. Яцика з української мови серед учнів 4-х класів
Гридіна Ольга Олегівна (4-А, ІІІ місце)
Районна олімпіада з інформатики серед учнів 4-х класів
Гридіна Ольга Олегівна (4-А, ІІІ місце)
Мельник Ярослав Олександрович (4-А, ІІ місце)

Переможці конкурсів (початкова школа)

2014-2015 н. р.
1. Районний конкурс відеороликів «Одна хвилина життя без насильства», учні 4-х та 10 класів, лауреати.
2. Міжнародний фестиваль-конкурс «Підкори сцену», учні 1-4 кл., дипломанти.
3. Районний конкурс сучасного мистецтва, учні 1-4 кл., ІІІ місце.

2013-2014 н. р.
1. Районний конкурс «Земля єдина й вона єднає нас!», учні 1-4 кл., І місце.
2. Всеукраїнський конкурс «Подаруй птахам оселю!» в рамках проекту дитячого журналу «Пізнайко», 1-Б клас, ІІІ місце.
3. Районний конкурс малюнків «Чорнобиль – наш біль», учні 4 класів, ІІІ місце.
4. Всеукраїнський конкурс з української мови «Соняшник», учні 1-4 класів, І, ІІ та ІІІ місця.

2012-2013 н. р.
1. Районний конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка, Калашніков Давід , учень 4-А класу, ІІІ місце.
2. Учень 1 – А класу Гусаков Андрій став переможцем конкурсу в рамках Міжнародного проекту «Енергоефективність у кожній оселі в Україні», що впроваджувався у м. Києві за підтримки урядів Німеччини та України.
3. Хореографічний конкурс, учні 3-4 класів, ІІІ місце.
4. Фестиваль «Зірки танців», учні 1-4 кл. І місце.
5. Конкурс «Сучасне мистецтво», в якому театралізований колектив «Прем’єра» під керівництвом Шабуніної А. В. посіли І місце в номінації «Театральне мистецтво».
6. Міський конкурс «Книжкові майстри», Гуменюк Валерія, учениця 4-Б класу І місце.

Кiлькiсть переглядiв: 1