Вітаємо!
Учениця 9-Б класу гімназії Полімашева Анастасія стала переможцем І(районного) етапу, посіла ІІ місце, а також ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН УКРАЇНИ у 2019-2020 навчальному році, посіла ІІІ місце. Секція "Журналістика". Анастасія розкрила тему нових медіа для молодіжної аудиторії, здійснила масштабні емпіричні дослідження.
Науковий керівник - Мордюк Н. М., заступник директора гімназії, отримала Подяку Київської малої академії наук, що є високим пошануванням за роботу із творчо обдарованою учнівською молоддю.
Полімашева Анастасія - наша спортивна гордість. У 2020 році виборола ІІІ місце в Чемпіонаті України з лижного спорту (слоупстайл).
Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ (районний) етап, 2019-2020 н.р.
Біологія
Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце
Англійська мова
Ткаченко Марія, 8-Б клас, ІІІ місце,
Захарченко Анна, 9-Б клас, ІІІ місце
Приставська Поліна, 9-Б клас, ІІІ місце
Гуменюк Валерія, 11-Б клас, ІІІ місце
Математика
Непота Артем, 7-Б клас, ІІІ місце
Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце
Німецька мова
Тур Олександр, 9-А клас, ІІІ місце
Французька мова
Костюк Анна, 8-А клас, ІІ місце
Ткаченко Марія, 8-Б клас, ІІІ місце
Українська мова і література
Непота Артем, 7-Б клас, ІІІ місце
Захарченко Анна, 9-Б клас, ІІІ місце
Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце
Хімія
Ренкас Маргаріта, 7-Б клас, ІІ місце
Зарубіжна література
Мансур Айман, 10 клас, І місце
Сіваш Дмитро, 11-Б клас, І місце
Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІ місце
Непота Артем, 7-Б клас, ІІІ місце
Ренкас Маргаріта, 7-Б клас, ІІІ місце
Костюк Анна, 8-А клас, ІІІ місце
Географія
Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце
Фізика
Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце
Інформатика (Комп'ютерна графіка)
Власюк Ельвіра, 11-А клас, ІІ місце
ХХ Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
Щербакова Марія, 9-А клас, І місце
Моісеєнко Богдан, 5-А клас, ІІ місце
Захарченко Анна, 9-Б клас, ІІ місце
Назаренко Іван, 5-А клас, ІІІ місце
Фадєєва Олена, 8-Б клас, ІІІ місце
Костюк Анна, 8-А клас, ІІІ місце
Кундрат Валерія, 8-Б клас, ІІІ місце
Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка
Моісеєнко Богдан, 5-А клас, ІІ місце
Назаренко Іван, 5-А клас, ІІ місце
Удовенко Валерія, 5-Б клас, ІІІ місце
Полімашева Анастасія, 9-Б клас, ІІІ місце