Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із навчальних предметів:

Географія

1. Гуменюк Валерія, 9-Б клас, ІІ місце

2. Мережко Інесса, 9-Б клас, ІІІ місце

3. Нечипоренко Семен, 11 клас, ІІІ місце

Зарубіжна література

1. Полімашева Анастасія, 7-Б клас, ІІІ місце

2. Ярошенко Ірина, 10 клас, І місце

Французька мова

1. Маловичко Єлизавета, 9-Б клас, ІІ місце

2. Сігорських Дмітрій, 9-А клас, ІІІ місце

Педагогіка і психологія

1. Новак Анастасія, 10 клас, ІІІ місце

2. Коломійчук Данііл, 11 клас, ІІІ місце

Математика

1. Смовж Софія, 7-А клас, ІІ місце

2. Полімашева Анастасія, 7-Б клас, ІІІ місце

3. Маловичко Єлизавета, 9-Б клас, ІІІ місце

4. Мельник Ярослав, 11 клас, ІІІ місце

Історія

1. Лінник Ілля, 11 клас, ІІІ місце

2. Коломійчук Данііл, 11 клас, ІІІ місце

Біологія

1. Гуменюк Валерія, 9-Б клас, ІІІ місце

2. Нечипоренко Семен, 11 клас, ІІІ місце

3. Булавіна Марія, 11 клас, ІІІ місце

4. Мельник Ярослав, 11 клас, ІІІ місце

Англійська мова

1. Маловичко Єлизавета, 9-Б клас, ІІ місце

2. Сігорських Дмітрій, 9-А клас, ІІ місце

3. Гуменюк Валерія, 9-Б клас, ІІ місце

4. Сафонюк Анастасія, 9-А клас, ІІІ місце

5. Лінник Ілля, 11 клас, ІІІ місце

Російська мова і література

1. Поночовна Анна, 9-А клас, ІІ місце

Хімія

1. Смовж Софія, 7-А клас, І місце

2. Мережко Інеса, 9-Б клас, ІІ місце

3. Цимбал В’ячеслав, 7-А клас, ІІІ місце

4. Гуменюк Валерія, 9-Б клас, ІІІ місце

Комп’ютерна анімація

1. Жилінська Тетяна, 8 клас, І місце

Комп’ютерна графіка

1. Жилінська Тетяна, 8 клас, І місце

Веб-дизайн

1. Кандиба Роман, 9-А клас, ІІІ місце

Переможці та призери І (районного) етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН

1. Сігорських Дмітрій, 9-А клас, І місце, секція «Зарубіжна література»

2. Поночовна Анна, 9-А клас, ІІІ місце, секція «Зарубіжна література

Призери VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка (районний етап)

1. Костюк Анна, 6-А клас, ІІІ місце

2. Сєврук Олександра, 5-А клас, ІІІ місце

3. Зборовський Михайло, 5-Б клас, ІІІ місце

4. Ренкас Маргаріта, 5-Б клас, ІІ місце

5. Смовж Софія, 7-А клас, ІІІ місце

Призери ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (районний етап)

1. Чернецов Тимофій, 5-А клас, ІІІ місце

2. Полімашева Анастасія, 7-Б клас, ІІІ місце

3. Захарченко Анна, 7-Б клас, ІІІ місце

Кiлькiсть переглядiв: 52