/Files/images/nagor.png


СТВОРИТИ КОЛЕКТИВ – ПОЧАТОК СПРАВИ,

ТРИМАТИСЯ РАЗОМ – ШАНС ЗДІЙСНЕННЯ МЕТИ,

ПРАЦЮВАТИ ЄДИНОЮ КОМАНДОЮ – ЩАСТЯ ТВОРЕННЯ УСПІХУ

З КОЖНИМ ЕТАПОМ НАШОГО СТАНОВЛЕННЯ МИ ЗРОСТАЄМО ТА МОЛОДІЄМО

Спеціалізована школа-дитсадок «Лісова казка» з поглибленим вивченням іноземних мов має 80-річну історію. У 1935 році верстатобудівним заводом ім. Горького (нині – ВАТ «Веркон») був заснований дошкільний заклад. У 1967 році завідуючою яслами-садом № 332 була призначена Шалда Тамара Володимирівна. У 1970 році завод мав три корпуси дошкільних закладів. Під керівництвом Шалда Т.В. у 1980 році закінчилося будівництво четвертого корпусу. На одній території у 3 гектари були об’єднані 4 дошкільних заклади, тим самим утворивши перший в Україні унікальний дошкільний комплекс на 550 місць «Лісова казка».

/Files/images/2015r/stend/Фотография_(32).jpg /Files/images/2015r/DSC00053.JPG
/Files/images/2015r/stend/Фотография_(29).jpg /Files/images/2015r/DSC18.JPG
/Files/images/2015r/stend/Фотография_(30).jpg /Files/images/DSC00146.JPG

У 1992 році була офіційно зареєстрована перша в м. Києві школа-дитсадок «Лісова казка» з поглибленим вивченням іноземних мов, а на її базі відкрито гімназію «Апогей», що надало можливість створити освітньо-виховний комплекс (округ) та розпочати процес реалізації однієї з освітніх технологій: особистісно-орієнтованої безперервної системи навчання та виховання дітей з трирічного віку і до випуску з 11-го класу гімназії. Почався новий відлік історії навчального закладу. Випускники дитсадка, у подальшому - початкової школи «Лісова казка», стають учнями гімназії «Апогей».

У 1997 році членами учнівської Ради «Апогею» (УРА) був розроблений «Кодекс честі гімназиста», який кожного року на урочистій лінійці в День знань 1 вересня зачитують учні 5-х класів, яких приймають у лави гімназистів.

У 2001 році відбувся перший рік випуску учнів із гімназії. З цього часу зі стін гімназії випущено більше трьохсот учнів, з них 58 медалістів. Усі випускники стають студентами ВНЗ. Перші з них вже знайшли себе у житті: працюють журналістами, економістами, юристами, телеведучими, вільно володіють інформаційно-комунікаційними технологіями, створюють власні проекти.

/Files/images/2015r/stend/Фотография (25).jpg /Files/images/2015r/Фотография (26).jpg

Стратегія розвитку комплексу як «школи полікультурної освіти» вимагала створення реальних умов для переходу на якісно новий рівень мовної освіти. Вихованці дитсадка та учні 1-х класів вивчають англійську мову, учні 2-11-х класів поглиблено вивчають англійську, німецьку, французьку, а також російську мови. Заклад працює як полілінгвістична гімназія, пріоритетом залишається вивчення української мови як державної, а також значна увага приділяється вивченню економіки, правознавства, художньої культури, екології, етики ділових відносин, курсів громадянської освіти.

СУСПІЛЬНИЙ РЕЙТИНГ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Створення належних умов для реалізації кожним учнем права на отримання якісної освіти, усебічний розвиток орієнтації педагогічного колективу на сучасні новітні технології, інноваційна система проектно-цільового управління розвитком освітньо-виховного комплексу впливають на оцінку результатів його діяльності. Вже у 2004 році обидва заклади: ШДС "Лісова казка" та гімназія "Апогей отримали свідоцтва про державну атестацію - з відзнакою.

/Files/images/2015r/stend/n1.jpg /Files/images/2015r/stend/n2.jpg

Діяльність освітньо-виховного комплексу відзначена:
- Дипломом лауреата загальнонаціонального проекту «Флагман освіти і науки – 2010» - за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України;
- Грамотою та знаком переможця загальнонаціонального проекту «Флагман освіти і науки –2013» - за вагомий внесок у розвиток освіти і виховання підростаючого покоління;
- Дипломами Всеукраїнських виставок навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні 2007, 2013».;
- Почесним знаком та дипломом «Лідер галузі» за перемогу у національному бізнес-рейтингу за основним видом діяльності "Загальна середня освіта";
- Дипломом IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті»;
- Дипломом Якості «Золота фортуна» - 2013 за пошуки нових шляхів модернізації освіти та розбудову сучасної педагогічної думки.
У 2014 році спеціалізована школа-дитсадок «Лісова казка» і гімназія «Апогей» за результатами державної атестації визнані атестованими з відзнакою.

/Files/images/2014_r/gmnazya/img129.jpg /Files/images/2014_r/gmnazya/img131.jpg

Керівники закладу є членами Асоціації керівників шкіл України, Асоціації керівників шкіл, гімназій, ліцеїв міста Києва, Всеукраїнської асоціації «Відроджені гімназії України», Асоціації приватних закладів освіти міста Києва, які активно співпрацюють з Асоціаціями керівників шкіл Польщі, Німеччини та Нідерландів, а також з Європейською асоціацією керівників шкіл.
У закладі створено систему відкритої освіти через формування і використання інформаційних ресурсів у рамках Єдиного інформаційного простору, колектив працює в умовах єдиного полілінгвістичного і полікультурного середовища.

Гімназія «Апогей» - колективний член Малої академії наук України «Дослідник», базовий навчальний заклад Всеукраїнської екологічної ліги, пілотна школа з питань організації та проведення гри «Дебати». Спеціалізована школа-дитсадок «Лісова казка» і гімназія «Апогей» – пілотний майданчик видавництва Пірсон Ед'юкейшн Українського представництва британської компанії «Лонгмен» з питань запровадженню новітніх технологій викладання англійської мови.

НАЦІОНАЛЬНА НАГОРОДА «ВИБІР УКРАЇНИ – 2017» - у навчально-виховному комплексу «ШДС «Лісова казка» - гімназія «Апогей»


У результаті проведених досліджень на основі оцінки якості освітніх послуг та показників фінансово - господарської діяльності за офіційними даними державних органів статистики України наш навчальний заклад відзначено Національною нагородою «Вибір України – 2017».

/Files/photogallery/1331/vubir17.jpg

/Files/photogallery/1331/vubir1.jpg /Files/photogallery/1331/vubir2.jpg /Files/photogallery/1331/vubir3.jpg /Files/photogallery/1331/vubir4.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 1580